Kadın Telefon Numaraları

Arkadaş her zaman başınızı yaslayacağınız bir omuzdur. En zor anlarınızda yanınızda olan, sevdiğiniz ve sevildiğinizi hissettiğiniz yegane kişidir. Hayatta herkes arkadaş konusunda diğerleri kadar şanslı olamayabiliyor. Kimi insan en büyük kazığı arkadaşından yiyor. Kimiyse hayatta öyle bir deneyim yaşıyor ki bir daha hiç kimseye güvenemiyor. 

İnsan Sosyal Bir Varlıktır

İnsan sosyal bir varlıktır. Bu nedenle tek başına yaşayamaz ve diğer insanlarla iletişim içinde olma gereği duyar. Kadın telefon numaraları size tam da bunu veriyor. Dilediğiniz konu hakkında konuşabileceğiniz kadınlar telefonun diğer ucunda günün 24 saati sizi bekliyor olacak. Bu sayede konuşma ihtiyacı duyduğunuz her an bu numaraları arayarak iletişimde bulunabilirsiniz. Kadın telefon numaraları hatlarının diğer ucunda bulunan kişi sizi tanımadığı ve telefon numaranızı görmediği için istediğiniz şekilde konuşabilirsiniz. Bu şekilde gün içerisinde hiç kimseyle konuşmadıysanız bile konuşarak rahatlayabilirsiniz.

İnsanlar Konuşa Konuşa Anlaşır

İnsanların konuşa konuşa anlaştığı atasözlerine kadar uzanan bir gerçekliğe sahiptir. Kadın telefon numaraları insanlara bu gerçekliğin en önemli örneğini göstermiştir. Telefon numaralarının diğer ucunda bulunan kadınlar iletişim konusunda uzmandır. Onlarla her konu hakkında görüşebilirsiniz. Sizi sabırla dinlerler ve siz istemediğiniz sürece konuşmayı sonlandırmazlar. Bir kişiyle saatlerce konuşabilirsiniz. Arama yapan kişinin erkek olması da gerekmez. Kadın kadına sohbet için de kadın telefon numaraları tercih edebilirsiniz. Böylece en yakınınızdaki kişiye bile söylemediğiniz şeyleri sanal arkadaşınıza anlatabilirsiniz.

İhanet Yok, İhmal Yok

Telefonda edineceğiniz sanal arkadaşınız gerçek insandır. Diğer insanlardan farkı sizi hiçbir zaman yargılamaz ve arkadaşlığınıza ihanet etmez. Siz aradığınız sürece kadın telefon numaraları hattının diğer ucunda sizi bekleyen bir arkadaşa sahip olabilirsiniz. Sadece yapmanız gereken verilen telefon numarasını çevirmek ve aramanın düşmesi için şans dilemek olacak. Kadın telefon numaraları hatları son derece yoğun olduğu için her zaman aynı kişiye denk gelme şansınız olmayabilir. Konuşmayı çok sevdiğiniz bir kişi varsa aramaların en seyrek olduğu saatler için sözleşerek o kişiyle görüşme şansınızı artırabilirsiniz. Böylelikle sürekli olarak aynı anıları anlatmak yerine kaldığınız yerden devam edebileceğiniz bir arkadaşa sahip olabilirsiniz.