Beğen 1

Kızların Cep Telefon Numaraları

Kız Telefon Numaraları

Gençlerin zaman zaman arkadaş edinmekte zorlandıkları görülür. Bu durumun en önemli nedeninde ergenlik dönemi yaşanan çatışma ile yakından ilişkili olduğu düşünülür. Yaşanan bu süreçte gençler kendilerinin yalnızlığını bir şekilde dindirme ihtiyacı hissederler. Genç erkekler bu noktada kız telefon numaraları üzerinden karşı cinsle iletişim kurmak isterler. Bireylerin bu istekleri tamamen;

 -Arkadaşlık kurma

 -Yeni dostluklar kurma

 -Sohbet etme

 -Dert ve sıkıntıların karşılıklı olarak paylaşılmasına yönelik muhabbetlerden geçiyor.

Böylece kız telefon numaraları sayesinde gençler yaşadıkları bu zorlu süreçten kurtulmayı planlıyorlar.

Kız Telefon Numaralarında Sohbet Ederken Nelere Dikkat Edilmeli?

Kız telefon numaraları arayan erkekler bu noktada sohbet ederken nelere dikkat etmeliyiz? Sorusunu çok sıklıkla soruyorlar. Sohbet edecek gençlerin konuştukları kişiye kesinlikle küfür ve hakaret etmemeleri gerekiyor. Bu durum hem ahlaki açıdan hem de yasalar önünde suç sayılan bir durumdur. Seviyeli, ahlaki ve muhabbet edilen kızın bir birey olduğu göz önünde bulundurularak sohbet karşılıklı anlayış ile yürütülmelidir.

 Kızlarla Konuşulabilecek Konular

Kız telefon numaraları üzerinden gerçekleşen muhabbetlerde konuşmak isteyen erkeklerin sadece kendi sıkıntılarını değil karşı tarafından sıkıntılarını dinlemelidir. Bu hususa riayet eden erkekler gündemle ilgili, siyaset hakkında ya da hobileri ile ilgili olarak muhabbet etmeyi tercih ediyorlar. Karşılıklı olarak birbirlerini tanıyan bireyler de istedikleri gibi sohbet etmenin keyfini çıkarıyorlar. Güvenilirlik noktasında da bir sıkıntı yaşamayan erkekler bu numaralar üzerinden belirli sınırlar çerçevesinde sohbet etme şansı yakalıyorlar.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz